Hyundai Assan Aracım Garanti Kapsamında Onarılmıyor

Banu C. |

Hyundai Assan İX35 marka otomobil alırken bana 5 yıl garantili olduğu ancak tüp taktırırsam garantinin bozulacağı belirtildi. Ben de sırf garantiden faydalanmak için tüp bile taktırmadım. Arabam geçen gün arıza yaptı. 1.5 yaşındaki arabama benim hasar verdiğim söylenerek 1600 TL tutarında kabarık bir fatura çıkartıldığı gibi, garanti kapsamına da girmediği söylendi.

Satarken bin bir takla atıp, garanti övülürken iş ciddiye binince yan çizildi. Nasılsa ödenmiyor sizlerde 20 yıllık falan garanti vaad edebilirsiniz.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Banu C.
  04 Mart
  14:51

  bana araç satarken verilen sözler, vaatler tutulmadı.5 yıl garanti denildi.34 km olan arabada nasıl balata volan dağılır hala anlamadım. aracım sanki rent a car arabası muamelesi gördü..

 • 03 Mart
  12:54

  Sayın Banu Cankut

  Öncelikle Hyundai Markamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve konuyu bize açıklama fırsatı tanıdığınız için teşekkür ederiz.

  Aracınızın bakım ve onarımlarının aracınızı en iyi tanıyan Hyundai yetkili servislerinde ,orijinal Hyundai parçaları kullanılarak ve eğitimli uzman teknisyenlerimiz gözetiminde gerçekleştirilmesi aracınızın ve yapılacak işçiliklerin güvencesi açısından önem taşımaktadır.

  Araçlarımızın tüm parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır. Garanti süresi içerisinde aracınızın gerek malzeme gerekse de üretim aşamasındaki işçilik hatalarından dolayı arızalanması durumunda, değiştirilecek parçalar ve yapılacak işçilikler garanti süresi içerisinde üretici güvencesi kapsamındadır.

  Bu bilgiler ışığında konunuz değerlendirildiğinde aracınızın, baskı - balata sisteminin üretimle ilgili olmayan ve kullanım kaynaklı sebeplerden zarar görmesi nedeniyle garanti kapsamında işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri