Hyundai Assan Aracım Garanti Kapsamına Alınmayıp Yüksek Ücret İsteniyor!

Mustafa G. |

Hyundai Assan marka aracımla seyir halindeyken arıza verdi arızadan dolayı Hyundai yol yardımı aradık ve aracım servise çekildi. 30.112013 tarihinden 07.12.2013'e kadar hiçbir sonuca varılamadı. En son yaptığımız görüşmelerde ise aracın motorunun daha önce söküldüğünü ve bu yüzden garanti kapsamına girmediği söylendi ve Hyundai Arslanoğlu Antakya servisinde aracıma 7,500 TL masraf çıkardılar.

2012 22.000 km'deki aracım sıfırdan belli bende ve yetkili servis dışında bir vidası bile sökülmemiştir. Motorumun söküldüğünü iddia eden bayi hala üstüne basarak söküldüğünü söylemektedir. Gerekli heryere başvuruda bulunacağım gerek savcılık ve gerekse tüketici haklarına 11 gündür araçsızım ve mağdurum.

Etiketler :

Motor Arıza Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa G.
  11 Şubat
  20:41

  birdaha yundaimi allah korusun kimseyede aldırtmıyacam

 • Mustafa G.
  11 Aralık
  17:31

  Sorunum hala devam etmektedir hicbir cozume ulasilmamistir

 • 11 Aralık
  15:43

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri