Hyundai Assan Aracım Garanti Kapsamına Alınmadı.

Emrah A. |

03.12.2012 tarihinde Ankara Ata Hyundai'den Accent blue 1.4 cvvt mode plus otomatik araç aldım aracı alırken garantisi bozulmasın diye tüpün servisimiz tarafından taktırıp ve bakımlarını bizim servisimiz tarafından yaptırdığınız takdirde araç garanti kapsamında kalacağını bildirdiler. Bizde serviste onların anlaşmalı olduğu Brc markalı tüpü taktırdık.

Ruhsata işletilip muayenesini yaptırıp anahtar teslim aldık. Fakat araçta motor arızası meydana geldi ata Hyundai servise gittiğimizde araca tüp takıldığı anda araç garanti dışı kaldığını ve ücrete tabi olduğumuzu bize söylediler. Aracımızda motor siboplarından 2 tanesinin kaçırdığını bildirdiler ve hiç kimse doğru dürüst ilgilenmedi.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah A.
  21 Ağustos
  18:01

  hem arabamı garanti dişi edip yapmıyorsunuz hem araç serviste bekledi diye park parası istiyorsunuz birde tekrar arayıp hizmetimizden memnun kaldınız mı diye arıyorsunuz ya kafayı yiyorum

 • Emrah A.
  20 Ağustos
  18:11

  şimdide servis beni arayıp park parası istiyor garantili arabayı yapmaya yanaşmıyor birde park parası istiyor...

 • 02 Haziran
  15:36

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri