Ufuk E. Teşekkür Mesajı

persenolen yakından ilgilendiler çokçok memnunum ıyıke varsın hyundai assan

Hyundai Assan Aracım EPS Arızası Veriyor!

Ufuk E. |

2007 model Hyundai Getz Diezel marka araban henüz 53.000 km'de tatil için gittiğim ilde hava -13 derece olunca araç çalışmakta çok zorlandı ve Eps yanıp sönmeye başladı. Soğuktan olduğun sandım ben mersinde ikamet etmekteyim fakat tatil dönüşüde Eps yanmakta vede direksiyon çok ağırlaştı. Yaptığım araştırmada Hyundai Assan'ın Eps hatalarını garantisi bitse de ücretsiz onardığını öğrendim. 53.000 km'de olan bir araç nasıl Eps arızası verir hala anlamış değilim.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk E.
  29 Aralık
  15:13

  persenolen yakından ilgilendiler çokçok memnunum ıyıke varsın hyundai assan

 • Ufuk E.
  27 Aralık
  07:57

  verilen cevap hyundaiyi tercih ettiginiz için teşekkürederiz başka yapılan hiçbirşey yok yani hyundai alanların sonu hüsran hüsran arabam orjınal 53 000 km de her50.000 kmde eps onartacagım demektır bukonuyu tüketici hakları hakem heyetine taşıyacagım bakalım ne sonuç çıkacak hadi hayırlısı darısı hyundaı alanlarım başına

 • 26 Aralık
  19:07

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri