Hyundai Assan Aracım Çalışmıyor.

Mehmet Serdar K. |

2005 Model Hyundai Admire aracım var biliyorum aracım eski ola bilir garanti kapsamında da değil ama çaresiz kaldım yıllardır. Hyundai Assan kullanıcısıyım aynı araçtan iki tane var daha önce de 2011 ve 2010 2007 Hyundai Assan kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım ama bu araç ta çok büyük sıkıntı yaşıyorum.

Araç sabahları soğukken benzinle çalışmıyor çalışsa da gaz yemiyor taki ısınıp LPG'ye geçene kadar ısındıktan sonra hiçbir sıkıntı yok sadece soğukken yapıyor araca şuana kadar sırf bu arızadan ötürü 2700 TL gibi bir para harcadım ama düzelmedi ne yapacağımı şaşırdım. Hyundai Assan servis dahil Ankara'da 11 tane ustaya gittim sorunu çözemedim değişmeyen parça kalmadı.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  08:13

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri