15 Haziran 2013

Hyundai Assan Araç Temini!

1,5 ay önce pazarlığını yaparak siparişini ve kaporasını verdiğimiz araç için defalarca bahanelerle aracın teslimi gerçekleşmedi. Sırasıyla aşağıda bulunan bahaneleri dinledik, İstediğiniz renk teminini ancak ay sonunda teslim edeceğiz. Siparişiniz gemide olduğu için ay sonuna yetişmeyecek. Ayrıca fiyat garantiniz tehlikeye girebilir. Bölge müdürümüzle görüştük istediğiniz renk ve fiyat garantisiyle 15 gün içinde teslim edeceğiz. Araç bugün tırla yola çıktı. Merkez bayi faturasını kesti. 2 gün içinde işlemlere başlayacağız ama istediğiniz 2.rengi teslim edebiliyoruz. Beş gün sonra Devlet yaptığımız iskontaların Ötv ve Kdv'lerini istiyor.

S.gürol 174 Okunma

Cevaplar

  • S.gürol 24 Haziran 2013

    Hyundai Assan şikayetim için halen bir çözüm üretmedi. Bana göre firmanın kurumsal kimlik karmaşası var.Bayilik ağı yönetimi konusunda ciddi sorunları var.Örnekse bir araç için sipariş esnasında gerekli olan güvence bedelinin ne oranı belli ne de tarafları güvence altına alıp almadığı.Bayi personeli ne insiyatif kullanabiliyor,ne de taahhüt verebiliyor.Bu durumda müşteri görünmez bir firmanın insiyatifsiz bayileriyle karşı karşıya kalıyor.Web sitesinde yeralan bilgilerin bir kısmı gerçeklerle örtüşmüyor.Böylece web sitesi müşteriye atılmış bir olta oluyor.Balık olmak istemeyen herkes bayiyle sözleşmesini yapmadan bu firmaya güvenmesin.

  • Hyundai Assan Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön