Hyundai Assan Araç Sözleşmesine Uymadı!

Mesut Furkan K. |

02.11.2013 tarihinde Hyundai Assan i10 Style otomatik araç için 2. el aracımızı 17,000 TL sayılarak sözleşme imzaladık. Ancak satış temsilcisi bize yanlış bilgi vererek aracın 1,2 motor olduğunu söylenmişti. Bu yanlışlıktan dolayı aracı i10 Elitte modeli 1,2 motor olarak değiştirdik.

Aracın 15 ile 20 kasım arası teslim alabileceğimiz ifade etmişlerdi. 21.11.2013 tarihinde Akbak bayisine gittiğimde aracı getiremediklerini i 20 istersem 23.11.2013 tarihinde teslim edeceklerini ifade ettiler. Bende i20'nin sense modelini alacağımı belirttim. Kredi başvurusu yapılarak araç sipariş edildi ama 2. el aracı sözleşmedeki tutarda alamayacağını belirterek sözleşmeyi iptal ettiler.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  12:45

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri