04 Nisan 2014

Hyundai Assan Araç Hakkında Temel Bilgileri Vermiyor.

Araç alımı öncesi ve sonrasında, söz konusu aracın bakımlarına düzenli olarak girip girmediği, son bakım tarihi, yada garanti kapsamında olup olmadığı ile ilgili temel bilgileri paylaşmayı reddeden Hyundai Assan servislerini anlamakta güçlük çekiyorum.

Prensip olarak aracın bakım geçmişi ile ilgili detay bilgiler (parça değişimi, kronik arıza, kaza, vs) paylaşılmamasını ben de uygun buluyorum fakat yukarıda belirttiğim bazı temel bilgilerin paylaşılmasını müşteri lehine bir uygulama olarak görüyor ve bir tehlike görmüyorum. Hyundai firmasının da bu uygulamayı gözden geçirmesi ve bilgi paylaşımı konusunda daha şeffaf olmasını öneriyorum. Bu sayede müşteri bağlılığı artırılmış olacaktır.

Serkan 314 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi04 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön