Hyundai Assan Araç 25 Gündür Serviste!

Faruk T. |

17 Ağustos'ta Hyundai Getz aracımla kaza yaptım. Araç 25 gündür Kağıthane Elmas Otomotivde. Her aradığımda parça beklendiğini söylüyorlar. Tam bir teslim tarihi veremiyorlar. Hep aynı standart cevaplar.Bu Hyundai'nin yedek parça konusunda stok yönetim sistemi yok mu? Parça stoğu sıfıra düşüncemi Kore'den sipariş veriyorsunuz? Eğer isterseniz stok takip sistemi konusunda çok iyi bilgisayar programları önerebilirim size. Sonrada orjinal parça kullanın derler. Siz parça buldunuz da biz mi kullanmadık. Sakın bana o "Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz" ile başlayan standart cevabınızı göndermeyin. Çözüm gönderin kardeşim Çözüm.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  13:48

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri