Hyundai Assan Altı Günde Arıza Veren Araç!

Yılmaz S. |

Ramazan Bayramında 93 Model Otomatik vites Hyundai Elentra aldım. Aldığımda 4 veya 5 gün araca bindim 6. günü arızalandı. Hemen Yalova'daki Hyundai Onurlu özel sevisine gittim. Burada tamamen alakasız işlem yapılarak sorunu çözmediler ve benden zorla para tahsil ettiler. Ben arabam sabahları soğukken ve biraz ara verdikten sonra çalışmıyor dedim onlar; iki ön diski ve ön sol amortisörü değiştirdiler ve benden 1100 tl para talep ettiler ve 1000 tl ye zor ikna ettim.

Başka bir yere sanayiye götürmek zorunda kaldım. Beyin arızalı ve su kaçmış dediler. Tamiri mümkün değildir görüşünü bildirdiler. Şimdi ben 2 aydan beri Türkiye'nin 4 bir tarafında beyin arıyorum bulamıyorum. Servis ise ilgilenmiyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz S.
  10 Kasım
  20:32

  SORUNUM 10.11.2013 İTİBARİYLE HALA DEVAM EDİYOR. KİMSE BİR ÇÖZÜM ÜRETMEDİ,BU FİRMADAN HALA ŞİKAYETÇİYİM.BANA DESİNLERKİ, BİZİM ARABALARIMIZ 20 YILLIKKEN KULLANILMIYOR KALDIR ÇÖPE AT,BİZ ÜRETTİĞİMİZ ARAÇLARIN TAMİRİNİ VE YEDEK PARÇASINI HİÇ BİR ZAMAN GARANTİ ETMİYORUZ , O ZAMAN NE YAPCAĞIMI ONA GÖRE DÜŞÜNEYİM.

 • Yılmaz S.
  10 Kasım
  20:26

  KESİNLİKLE YARDIMCI OLMAK ŞÖYLE DURSUN BİR YOL DAHİ GÖSTERMEDİLER,YİNE ŞİKAYETİMİZ ÇÖZÜLMEDİ VE YİNE ÇARESİZ BEKLİYORUZ.ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN.

 • 21 Ekim
  08:43

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri