14 Temmuz 2016

Hyundai Assan Akü Ve Yol Yardım.

On yılı aşkın bir süredir hyundai kullanıcısıyım. 2014 Ocak ayında yenilediğim i 30 serili aracımda neredeyse her altı ayda bir tekrarlanan akü problemiyle karşılaştım. Problemimin birinci seferinde servis tarafından aküm şarj edildi. Ancak kısa bir süre sonra tekrar aküde problem yaşadığımda garanti kapsamında akü sıfırlandı. Aracım 28 Mayıs 2016 tarihinde Adana ertuğrul plaza tarafından komple bakımı yapıldı.

4 Temmuz 2016 tarihinde ne yazık ki aracımı çalıştıramadım. Bunun üzerine Hyundai Adana- Ertuğrul Plaza servis yetkililerini arayarak yardım istedim. Bana telefonda görüştüğüm servis elemanınız bunun bedeli olarak 60 TL alınacağını söyledi. Araçtaki bu problemin neden tekrarladığını sorduğumda aracın az kilometre yapıyor olması gibi bana pekte anlamlı ve tatminkar gelmeyen bir cevap verildi. Uzun süredir bir Huyundai kullanıcısı olarak bu tavır beni gerçekte üzdü.

Gülin 883 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön