11 Ağustos 2015

Hyundai Assan Air-Bag İle İlgili Üretim Hatası.

Hyundai Assan marka otomobilimin altını kaldırım taşına vurdum. Kaza neticesinde ön iki Air-bag açıldı. Yan yolcu Air-bag açılırken kapağı ön cama çarparak camı patlatmış. Ön cam patlama sonucunda hava yastığını yırtıp işlevsiz hale getirmiş. Yani buradaki Air-bag bir güvenlik etkeni olmanın aksine, bir tehlike unsuru olmuştur.

Ben bir Teknik öğretmen ve İş Sağlık Güvenlik Uzmanı olarak, burada bir üretim hatası olduğu kanaatine varmış durumdayım. Hyundai Assan firmasına yaptığım bu talebime karşılık olarak, kendileri açısından bu durumun normal olduğunu söylemeleridir. Oysa ki ben aracımı yaptıracak olsam dahi, bu tehlike mevcut haliyle her zaman var olacaktır.

İdris 941 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön