Semih P. Teşekkür Mesajı

Hyundai genel müdürlük müşteri hizmetleri bana dönüş yapıp yetkili servise yönlendirdikten sonra araçtaki sorun ücretsiz olarak giderildi. Teşekkür ediyorum...

Hyundai Assan Accent Era Direksiyonda Devamlı EPS Arıza Işığı Yanıyor!

Semih P. |

Accent ERA 2007 model aracım var. Sürekli EPS hatası veriyor. Bu hatanın hangi usta vaya yetkili servise gittiysem kronik hastalık denildi.
Aracın motorunu kapatıp açıyorum arıza ışığı sönüyor ancak yolda giderken tekrar yanıyor ve direksiyon birden sertleşiyor.
Allah korusun bir kaza olmasından korkuyorum.
Araştırmalarım neticesinde fabrikasyon arızalı EPS kullanıldığı kanaatine vardım.

Bazı servisler 1200 TL civarında ücret istiyorlar; burada okuduklarıma göre ücretsiz değişim yapanlar da var.
Konunun yetkili kişilerden tarafıma ivedi dönüş ile çözüleceğine inanıyorum.
Aksi takdirde firma tarafına hukuki yollar ile ulaşacağımı bildirmek isterim.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih P.
  21 Eylül
  20:58

  Hyundai genel müdürlük müşteri hizmetleri bana dönüş yapıp yetkili servise yönlendirdikten sonra araçtaki sorun ücretsiz olarak giderildi. Teşekkür ediyorum...

 • Semih P.
  17 Eylül
  10:44

  Buraya şikayetimi yazdıktan 1 gün sonra Hyundai Genel Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri'nden aradılar. Problemin çözülmesi için beni yetkili servise yönlendirdiler. Yetkili serviste yapılan incelemede sorun tespit edildi ve ücretsiz olarak yapılması kabul edildi.
  Hemen arızanın giderilmesi için parça siparişi ve randevu verildi.
  Hyundai firmasına da Şikayetvar.com sitesine de samimi olarak teşekkür ediyorum.

 • 15 Eylül
  09:36

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri