08 Mayıs 2013

Hyundai Assan 5 Yıl Denip 1 Yılda Bitirilen Garanti!

13 ay önce irent'ten aldığım i20 aracımı 15000 km. ya da 1 yıl sonra getirmem söylendiğinden irent servisine götürdüm. Aracım 4120 km. de idi. Önüme imzalamam için 15000 km. bakımı yazan bir makbuz koyup 290 TL. fiyat çıkardılar. Bunun yağ-su, yağ-hava-polen filtresi değişimi, fren ayarı, contası tapası ve işçilik karşılığı olduğunu belirttiler. 4120 km'lik araç için 15000 km altına imza atmayacağımı, klimayı en fazla 1 saat çalıştırdığı mı, arabanın garajda durduğunu, polen filtresini kontrol edip gerekirse değiştirmelerini rica ettim. Ama bana prosedürün öyle olmadığını gerekmese de hepsinin değişeceğini söylediler. Kabul etmedim. "Makbuzu yırtıyorum, garantinin de bitiyor" diyerek beni gönderdiler.

Mehmet 899 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 08 Mayıs 2013

    Bütün bu cevabınızda belirttiğiniz bilgilere zaten sahibim. Üstelik buraya yazmadan önce Hyundai Danışma Hattı kanalıyla sayın Gülşah Hanım ile aynı gün (yani 8 mayıs) sabah 10:35'te 7dk. 7 sn. süren bir görüşme yaptım. Ancak yine standart cevapları almam ve tatmin olmamam üzerine kendisine telefonda da belirttiğim üzere şimdilik buraya yazmayı uygun buldum. Teşekkür ederim.

  • Hyundai Assan Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön