Hyundai Assan 30 Günlük Yetkili Servis Esareti.

Fatih K. |

Erk Oto Hyundai yetkili servise bırakmış olduğumuz 34 ** **** plakalı garantili 60000'deki düzenli servis bakımlı aracımıza henüz bir işlem yapılmamıştır. Defalarca görüşmemize rağmen Hyundai Assan bir çözüm üretmemiştir yakıt kaynaklı diyerek kendi kullandığı delphi marka enjektörleri değişmemektedir o halde Hyundai yakıt istasyonu açsın bizlerde yakıtımızı oradan temin edelim en azından kıvırma sanşları olmaz.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  30 Ekim
  21:44

  kesinlikle memnun kalmadık hala aracımız ellerinde rehin sözde hikayeden cevap yazmışlar ayıp be ayıp yazıklar olsun.

 • 23 Ekim
  13:39

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri