17 Temmuz 2014

Hyundai Assan 2 Yılda Bir Direksiyonu Yapamadılar.

Aracımı aldığım yıldan beri türlü sıkıntılarla boğuşuyoruz. Sıfır aldık rahat ederiz diye ama tam tersi oldu. Arabada motor dışında sökülmeyen sistem kalmadı ve hala direksiyon sorunu giderilemedi. Bu nasıl bir ticaret anlayışı.

Geçen yıldan beri ben arızalı direksiyonla yola gittim geldim İnoto servis müdürü direksiyon kutusunun bir defa değiştiğini ve artık değişim yapılamayacağını söyledi kısaca başından savdı. Hyundai Assan 2-3 gün içinde döneceğini söyledi fakat tam 1 yıl oldu hala dönmedi. Daha 2 hafta önce değişim yapıldı fakat nasıl bir parça ise yine aynı sıkıntı başladı. Başarıyı kabullendiği gibi başarısızlığı da kabul etmeliler. Böyle bir ticaret anlayışı yok.

Ahmet 2.718 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön