Hyundai Assan 2 Yıl Sonra İcra Takibi Başlattı

Hakan Ö. |

2012 yılında İzmir Yükseliş Motorlu Araçlardan biri eşim diğeri kayınpederim adına tanesi 59.500 TL' den 2 adet Hyundai ix35 satın aldık. Toplamda 119.000 TL ödedik. Ben aracımı 2 hafta sonra aldım, 58500 TL'yi banka havalesi ile, araç tesliminde de 1000 TL kalan bakiye elden alındı.

2 yıl 10 gün sonra eve icra takibi gelince şok olduk. Firmayla iletişime geçtiğimde aracın fiyatının 59.750 TL olduğu, eksik kalan 500 TL'nin icra masraflarıyla 819 TL olduğunu söyledi. Hesabı kapattığımızı belirtmeme rağmen alacaklarında ısrarcı olduklarını belirttiler. Ben böyle bir alışveriş hayatımda görmedim. Hyundai ve Yükseliş firmasına güvenim sıfırlandı.

Etiketler :

Bayi Personel Oto.Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ö.
  27 Şubat
  18:17

  Müşteri hizmetleri var, ilgililer ancak çözüm yok.

 • 20 Şubat
  16:43

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri