Hyundai Assan 2 Gün İçinde Teslim Dediler Parayı Alınca Haftalardır Oyalıyor.

Evren G. |

19.10.2014 tarihinde Hunko Otomotiv Maltepe Girne Mahallesi İstanbul'da bulunan Hyundai bayisine i10 otomatik vites araç için görüşmeye gittik. Satış yetkilisi parayı vermemiz halinde en geç 2 gün içerisinde anahtar teslim olacağının taahhüdünü verdi. Ancak parayı teslim aldıktan sonra teslimat tarihi hergün birkaç gün ileri atıyor. Araştırdığıma göre araç ellerinde olmadığı gibi henüz fabrikada üretilmemiş aracı satmış arkadaşlar bize. Hyundai'den uzak durmanız için bir sebep daha.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evren G.
  08 Kasım
  09:13

  Bu süreçte bayiden arkadaşlar sürekli her konuşmamızda \"Size özel hediyelerimiz olacak\" demelerine rağmen en ufak birşey görmediğimiz gibi paramızla satın aldığımız park sensörünü dahi teslimatta takmayıp birkez daha boşyere servise gitmemize sebep oldular bide üste 100 tl iseteyeceklerdi neredeyse... Neyse...

 • 30 Ekim
  08:39

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri