Hyundai Assan 2 Aylık Aracın Debriyaj Balatası Bitti!

Mehmet T. |

2 ay önce almış olduğum Hyundai Assan sıfır araç bugün yolda kaldı. Çekiciyle servise çekildi ve debriyaj balatasının bittiği söylenildi. 2 aylık bir aracın debriyaj balatasının bitmesi normal mi?

Etiketler :

Disk/Kampana

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet T.
  23 Aralık
  13:39

  arkadaşlar bugün hyundayi assan firmasını na dava açtım hadi hayırlısı allah kurtarsın .....

 • 23 Aralık
  09:07

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri

 • Mehmet T.
  21 Aralık
  17:21

  yetkili servisin aracı hiç ellemeden ve parçayı sökmeden müşteri hatası deyip 900 tl gibi bir masraf çıkarması na diyecek bir şey bulamıyorum el insaf be kardeşim söküp bakmadığın görmediğin bir parçanın nasılda müşteri hatası olduğunu anladın elini vicdanına koy öyle karar ver bu kadar olmaz......