HYS Köroğlu Avm Garanti Kavramı Yok!

Deniz P. |

Aldığım 243 TL değerindeki Polo çanta 1 hafta kullanma sonucunda kulbunun tırtık tırtık olup dökülmesinden dolayı geri götürdüğümde merkez dedikleri bandırmaya gönderilip kafa uyutmak için 30 iş günü sonrasında gelen çantada hiç bir şekilde müdahale yok! Boşu boşuna 30 gün beklemek üstelik hiçbir şey yapılmadığı halde, aynı renginde bir değişme de yok iptal de edilmiyor resmen çöpe at. İadesinin yapılmasını istiyorum 1,5 aydır zaten çantamı kullanamıyorum.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz P.
  02 Şubat
  16:41

  Sayın Yetkili;

  polo Genel Merkez'e giden bir çanta değil bu... .

  Değişim onayında ben farklı bir ürün beğenmiyorum mağazanızdan almak istemiyorum satış sözleşmesi yaptı isem de 30 iş günü geçmeden çantadan şikayetçi olarak geldim. BEni bu şekilde mahrum etmenizi anlamıyorum.

  Bahsi geçen polo marka çantam tarafınız Bandırma merkez HYS firmanıza yönlendirilmiştir ve HYS üründe herhangi bir üretim hatası nasıl gözükmüyor acaba? Yönlendirme süresi tam 30 iş günü olup hiçbir şekilde işlem yapılmadıysa niye geç geliyor? Ki bu arada kaç kez Biga HYS mağazanıza ne zaman cevap gelecek diye sorguladım... .

 • Deniz P.
  02 Şubat
  16:15

  ''değişim onayı daha öncesinde verilmiş derken'' ben farklı bir ürün almak mecburiyetinde değilim tüketicinin kullanım hatasıda değildir bu...
  Aynı ürünün aynı renginden getirsinler alayım o zaman.
  Hala bir ses yok bilgi de yok HYS avmden...

 • 27 Ocak
  14:23

  Merhaba Deniz Hanım,

  Konu hakkında tarafımıza ulaştığınız için teşekkür ederiz.
  Bahsi geçen polo marka çantanız tarafımızdan firmasına yönlendirilmiş ve Firma üründe herhangi bir üretim hatası görmediği için ürün işlem görmeden geri yönlendirilmiştir.
  Müşteri memnuniyetiniz gereğince üründen memnun olmadığınız için değişim onayı daha öncesinde verilmiş ama sizin kullanmak istemediğiniz de satış müdürümüz tarafından birbir bilginiz olan bir konu da talebiniz üzerine çantanız tekrar yetkili firmaya yönlendirilmiştir.

  Konu hakkında teknik cevap beklenmektedir.
  bilginize...