26 Ağustos 2013 #1975810

Hürriyet Gazetesi Web Sitesinde Yorumlarım Yayınlanmıyor!

Dikkat ediyorum son birkaç aydır Hürriyet Gazetesinde yaptığım yorumlar herhangi kötü bir söz içermemesine rağmen 1-2 tanesi dışında yayınlanmadı. Bu şikayetimi mail olarak da attım. Klasik bir cevap verdiler.

Yusuf 215 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf26 Ağustos 2013

    "Yazılan yorumlar ırkçılık, şiddet, aşağılama, hakaret, küfür unsuru içermemeli ve kişisel haklara saldırı niteliği taşımamalıdır. Bu kuralları ihlal eden yorumlar yayınlanmamaktadır" diyorsunuz ama ben zaten bu dediklerinizin aksinde hiç bir yorumda bulunmadım. Bence siz işinize gelen yorumları yayınlıyor işinize gelmeyenleri yayınlamıyorsunuz. Kesinlikle tarafsız olduğunuza inanmıyorum!

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Okurumuz, Hurriyet.com.tr’de yayınlanan haberlere her gün on binlerce yorum gelmektedir. Mahkeme kararlarıyla web sitelerine erişim durdurulabilmektedir. Hukuki sorumluluklarımız gereği, yorumları tek tek onay verdikten sonra yayına alabilmekteyiz. Yapılan her yorum bizim için aynı değerdedir. Yayın ilkelerimiz gereğince, tüm taraflara eşit uzaklıkta ve ön yargısız olarak değerlendirme yapmaya özen gösteriyoruz. Hurriyet.com.tr yorumlarda ifade edilen düşüncelere taraf değildir ve bu yorumların içeriğini sadece üslubun uygunluğu, hakaret veya itham içermemesi vb. gibi temel prensipler açısından denetler. Yazılan yorumlar ırkçılık, şiddet, aşağılama, hakaret, küfür unsuru içermemeli ve kişisel haklara saldırı niteliği taşımamalıdır. Bu kuralları ihlal eden yorumlar yayınlanmamaktadır. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön