02 Ocak 2015

Hürriyet Gazetesi Üyesi Olduğuma Pişman Etti

Yıllardır sadık bir okuyucusu olduğumuz Hürriyet Gazetesinin abonelik sisteminden aranarak teklifte bulunulan 6 aylık Hürriyet elektronik gazete ve beraberinde ulaşım imkanı sunduğu elle ve Atlas Dergilerine üyeliğe sıcak bakıp, üyeliği onayladığım için pişmanım.

Tarafıma ilk etapta gönderilen erişim bilgileri birinci denemem olan elle dergisinde çalışmadığı gibi en son bu platform sayesinde şikayetim üzerine 12 gün sonra Hürriyet'in bana yeniden gönderdiği kodlarla tekrar çalışmadı. 19 Aralık 2014 tarihinden bu yana bu durumun düzeltilmesi için gerek mental olarak gerekse enerji olarak harcadığım zamana yazık oldu.

Esi 1.603 Okunma

Cevaplar

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi02 Ocak 2015

    Değerli Okurumuz, İlettiğiniz her türlü görüş ve önerilerinizin bizler için çok değerli olmasının bilinciyle bu fırsatı bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz. Hürriyet E-gazete uygulaması kullanımı için uygun olduğunuz zaman aralığını belirttiğiniz takdirde sizinle sözlü iletişime geçmek isteriz. Doğan Burda dergileri ile ilgili hertürlü soru görüş ve önerileriniz için [email protected] mail adresinden destek alabilirsiniz. Hürriyet Gazetesi’ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla Soru, görüş ve önerileriniz için her gün 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren 0850 266 04 44 numaralı Hürriyet Okur İletişim Hattı’mızı arayarak ya da ( [email protected] ) adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön