29 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9305868

Hürriyet Gazetesi Promosyonları Hakkında

Hürriyet Gazetesi'nin yıllardır okuruyum ve düzenli olarak kupon biriktirerek promosyonlarından yararlanmaktayım. Bugüne kadar hiç sorun yaşamamıştım. Ancak son 12 ve 13 numaralı çizgi roman seti kampanyasına SMS ile başvurmama rağmen kaydım alınmamış. Bayiye vakit harcayarak gittiğimde adımın olmadığı ve ürünü alamayacağım söylendi. Birkaç kitap için yalancı konumuna düştüm. Promosyon hattını aradığımda da yapacakları bir şey olmadığını söylediler. Üstelik ben zamanında SMS ile kayıt yaptırmıştım. Bu soruna değiştirilen SMS sisteminiz neden olmuştur.
Yıllardır takip ettiğim gazetenin bu soruna bir çözüm üretmemesi beni üzmüştür. Eğer kopyala yapıştır mesajlarıyla ilgilenecekseniz hiç ilgilenmeyin daha iyi. Bu mağduriyetim giderilene kadar gazetenizi almayacağım ve çevreme de bu tutumunuzu anlatacağımdan emin olabilirsiniz. Ya bir işi adam gibi yapın ya da hiç yapmayın.

Ahmet 1.266 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet04 Eylül 2017

    Hürriyet Gazetesi Okur İletişim hattından arandım ve sorunun çözülmesini sağladılar. İlgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Sorunum çözülmüştür.

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi30 Ağustos 2017

    Değerli Okurumuz, İlettiğiniz her türlü görüş ve önerilerinizin bizler için çok değerli olmasının bilinciyle bu fırsatı bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz. Talebinizle ilgili olarak 30.08.2017 tarihinde tarafınıza ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Hürriyet Gazetesi’ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla Soru, görüş ve önerileriniz için her gün 09.00-18.30 saatleri arasında hizmet veren 0850 224 02 22 numaralı Hürriyet Okur İletişim Hattı’mızı arayarak ya da ( [email protected] ) adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler