09 Nisan 2013

Hürriyet Gazetesi Promosyon Ürünü Arızalı!

Oğlum için biriktirip aldığım oyuncakta sizin reklamlarda anlattığınız gibi 10 masal 8 ninni 7 klasik müzik olmadığı ve yaysat bayiye giderek değişim yapmama rağmen gene sadece masal anlatan bir filimiz var ve bu çok üzücü.

Emine 149 Okunma

Cevaplar

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Okurumuz, Arızalı ürününüzü, Yaşar veya Salih Çelik Dikkatine, Doğan Medya Grubu Tesisleri Sanayi Mah.1650.Sok No:2 Esenyurt/İSTANBUL adresine bir zarf içerisinde, ayrıca bir not kâğıdına adınız, soyadınız, ürünü size gönderebileceğimiz açık adresiniz, telefon numaranızı ve ürünün sorununu belirten bir not yazarak, anlaşmalı kargo firmamız ARAS KARGO ile ALICI ÖDEMELİ olarak göndermenizi rica ederiz. Ürününüz kısa süre içerisinde size gönderilecektir. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

  • Emine11 Nisan 2013

    iki fonksiyon düğmesi olmasına rağmen sadece 10 masal anlatmaktatır ve ben yaysat bayiden yenisi ile değiştirmeme rağmen gene iki fonksiyonu olan düğmenin sadece masal kısmı çalışmaktadır diğer ninni olan kısmı çalışmamaktadır.... BİLGİNİZE.....

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Okurumuz, Hürriyet Gazetesi'ne gösterdiğiniz ilgi ve paylaşımınız için teşekkür ederiz. Işıklı Fil promosyon ürünümüzde iki fonksiyon düğmesi bulunmaktadır. Bu düğmelerden birisi masallar için diğeri ise ninni ve klasik müzikler için kullanılmaktadır. Ninni düğmesine bastıktan sonra ürün 6 adet ninni anlatacaktır ve ninnilerden sonra herhangi bir düğmeye basmanıza gerek kalmadan klasik müzikleri çalmaya başlayacaktır. Bu şekilde ürününüzü tekrar denemenizi, yapacağınız kontrollerden sonra sorununuz devam ediyorsa Hürriyet İletişim Hattı'mızı arayarak veya iletişim mail adresimiz üzerinden bilgi vermenizi rica ederiz. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön