23 Mart 2013 #1702949

Hürriyet Gazetesi Promosyon Ürünü 5 Aydır Teslim Edilmedi!

Hürriyet Gazetesinin düzenlemiş olduğu öğretmen kaplumbağa kampanyasından 59 kupon biriktirdim ve bayisine kasım 2012 de teslim etmeme rağmen halen ürünümü teslim alamadım.
Hürriyet gazetesinden 2.kez kupon topladım 2'sinde de problem yaşadım artık Hürriyet Gazetesini ne alırım nede kampanyasına katılırım. İletişime geçmeme rağmen kimse yardımcı olmuyor gazetenin bayi ye hiçbir yaptırımı yok.

Yusuf 127 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf12 Nisan 2013

    Hürriyet gazatesi ne son verdiğim cevapta adres istemiştim ama herhangi bir cavap alamadım. hürriyet gazetesine yanlı bir yaklaşım olduğunu düşünüyorum şuan dışarıdan görenler bu şikayaetin çözüldüğünü zannediyor.

  • Yusuf28 Mart 2013

    Kuponları tali bayi aracılığıyla göndermem neyi değiştiriyor sonuçta ana bayiniz kuponları aldığını kabul ediyor.(Arayıp hediyeyi ver demekten acizmisiniz) sizin dandik oyuncağınızın peşinden kilometrelerce yol gitmek zorundamıyım ben. Bu mazaretin arkasınamı sığınıyosunuz dandik bir oyuncak için. Oyuncağınızı alın bayinizle beraber karşılıklı oynayın bir dahada yapamayacagınız sözü vermeyin. Sizden oyuncak istemiyorum.bayinizin adresi var sizde bana bir adres verin o oyuncağın daha kalitelisini ben size göndereyim. OYNARSINIZ.

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi23 Mart 2013

    Sayın Okurumuz, Şikayetinizle ilgili olarak 23.03.2013 Cumartesi saat 14:51'de tarafınıza ulaşılmıştır. Kuponlarınızı tali bayi aracılığı ile Yay-Sat dağıtım noktasına gönderdiğiniz için, kuponlarınızın sorgulaması yapılamamaktadır. Konuyla ilgili olarak ürün için kaydınızın bulunduğu Yay-Sat bayisi ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön