02 Eylül 2013
Yorum Yap
#1988495

Hürriyet Gazetesi Abonesi Olduğum Halde Gazetem Gelmiyor!

Hürriyet Gazetesi'nin 65. yıl kampanyası kapsamında Türkiye Tarihi kitap seti ile 6 aylık aboneliği satın aldım. Ücretini kitapları teslim eden kargo şirketine peşin ödedim. Kitap teslimine müteakip bir hafta içinde gazetelerin adresime geleceği söylenmişti. Aradan yaklaşık 3 ay geçti, Hürriyet gazetesi dağıtımı hiç yapılmadı. Defalarca yerel yaysat veya Hürriyet Gazetesi müşteri hizmetlerini aradıysam da her seferinde döneceklerini, göndereceklerini söylediler. Hürriyet gibi kurumsallaşmış firmaya hiç yakışmadı, para vermediğim halde her sabah kapıma bırakıyorlar, Hürriyet ise paramla sorun yaşattı.

Ali Ali 91 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Okurumuz, İlgili bölümlere gerekli bilgilendirme yapılmış olup, şikayetleriniz kayıtlarımıza geçmiştir. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

  • Ali06 Eylül 2013

    Şikayetin firmaya bildiriminin ertesi günü Hürriyet Gaziantep Bölge Dağıtım sorumlusu telefon ile bana ulaşıp sorunu derhal çözeceğini iletti. Çok mutlu oldum, o kadar arayıp arayıp numara bıraktım, ilk defa birisi geri dönüş yaptı. Mağduriyetimin giderilmesi için gazetenin gönderilmediği süre miktarınca aboneliğimi uzatacaklarını söylediler.

Ziyaretçi Yorumları