Hürriyet Gazetesi Web Sitesinde Yorumlarımı Yayınlamıyor!

Hakan G. |

Hürriyet.com.tr, kendi çıkarlarıyla özleşmeyen hiçbir yorumu yayınlamıyor. Sitede birkaç senedir yorum yazıyorum. Fakat bunlardan hükümet karşıtı olanları yayınlıyor, diğerlerini yayınlamıyor. İnsanların görüşlerine, saygı göstermeyen bu gazeteden şikayetçiyim.

Etiketler :

Web İçerik

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan G.
  30 Ekim
  10:18

  Bu cevap beni tatmin etmedi,çünkü bu söylediklerinizi gazetenizde uyguladığınıza az rastladım.hurriyet.com.tr kurulduğu günden bugüne hergün takip eden biri olarak ırkçılık,aşağılama içeren örnek bir yorum gördüğüm an yine burada yayınlayacağım.

 • 30 Ekim
  09:33

  Sayın Okurumuz,
  Hurriyet.com.tr’de yayınlanan haberlere her gün on binlerce yorum gelmektedir. Mahkeme kararlarıyla web sitelerine erişim durdurulabilmektedir. Hukuki sorumluluklarımız gereği, yorumları tek tek onay verdikten sonra yayına alabilmekteyiz.

  Yapılan her yorum bizim için aynı değerdedir. Yayın ilkelerimiz gereğince, tüm taraflara eşit uzaklıkta ve ön yargısız olarak değerlendirme yapmaya özen gösteriyoruz. Hurriyet.com.tr yorumlarda ifade edilen düşüncelere taraf değildir ve bu yorumların içeriğini sadece üslubun uygunluğu, hakaret veya itham içermemesi vb. gibi temel prensipler açısından denetler. Yazılan yorumlar ırkçılık, şiddet, aşağılama, hakaret, küfür unsuru içermemeli ve kişisel haklara saldırı niteliği taşımamalıdır. Bu kuralları ihlal eden yorumlar yayınlanmamaktadır.

  Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Hürriyet İletişim Hattı

  Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da okuriletisim@hurriyet.com.tr mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.