Hürriyet Gazetesi Video Seyretmek İçin Hattımdan 14 TL Para Kesti!

Mehmet B. |

Hürriyet mobil uygulamasından video seyretmek için resmin üzerine tıkladığımda aynı uygulama içinde başka sayfaya yönlendirildim ve buradan da videoyu seyretmek için onay kutucuğunu onaylamam gerektiğini belirdi bende onayladım ve hattımdan 14 TL düştü. Video spor servisini aradım para iadesi mümkün değil dediler.

Hürriyeti aradım fakat hiçbir olumlu cevap yok. Bakın sizin sitenizi kullanıp reklam koyarak milletin cebindeki paraları alıyorlar diyorum bizim suçumuz yok diyor.
Ne demek senin suçun yok senin siteni kullanıp benim paramı çalıyorlar sende buna ön ayak oluyorsun. Pekala sende suçlusun diyorum benim yapabileceğim bir şey yok diyorlar. Ne yapmalıyım bana yardımcı olacak var mı.

Etiketler :

Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  09:58

  Değerli Okurumuz,
  İlettiğiniz her türlü görüş ve önerilerinizin bizler için çok değerli olmasının bilinciyle bu fırsatı bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz.

  Talebinizle ilgili olarak 10.04.2015 tarihinde tarafınıza ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Hürriyet Gazetesi’ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla

  Soru, görüş ve önerileriniz için her gün 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren 0850 224 02 22 numaralı Hürriyet Okur İletişim Hattı’mızı arayarak ya da ( okuriletisim@hurriyet.com.tr ) adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz