25 Nisan 2013

Hürriyet Gazetesi Verilen Bozuk Ürününü Arızalı!

Hürriyet gazetesinin yaptığı promosyonla 39 kupon biriktirip ışıklı fil aldım ancak yaysat bayisi bana bozuk fil verdi ve bundan sonrası bahaneler oyalamalar ilk başta 10 gün sonra yeni ürün gelcekti o 10 gün oldu 1 ay Hürriyet promosyonu arıyorum 29 mayısta alabilirsiniz deniyor yaysatı arıyorum 2 ay sonra değişim var alabilirsiniz deniyor hangisine inanayım.

Hürriyet promosyonu arıyorum oyuncak gelmeyecekse ücret iademi istiyorum diyorum bana dedikleri cümle gazeteyi hangi bayiden aldıysanız paranızı oradan alın. Anlamıyorum bu ne ilgisizlik tüketici memnuniyetsizliği ancak bu kadar sağlanabilirdi. Lütfen artık biri yardım etsin.

Tuğçe 169 Okunma

Cevaplar

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Okurumuz, Arızalı ürününüzü Yay-Sat bayimiz teslim aldığı için beklemenizi rica ediyoruz. Işıklı Fil ürününüz önümüzdeki haftadan itibaren Yay-Sat bayimiz tarafından değiştirilecektir. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

  • Tuğçe25 Nisan 2013

    yalnız arızalı ürün yaysat bayisinde ben karşılığında imzalı kaşeli belge aldım ürün değiştirilicektir diye arızalı ürün hala ellerinde midir?

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Okurumuz, Arızalı ürününüzü, Yaşar veya Salih Çelik Dikkatine, Doğan Medya Grubu Tesisleri Sanayi Mah.1650.Sok No:2 Esenyurt/İSTANBUL adresine, bir zarf içerisinde ayrıca bir not kâğıdına adınız, soyadınız, ürünü size gönderebileceğimiz açık adresiniz, telefon numaranızı ve ürünle ilgili sorunu yazarak, anlaşmalı kargo firmamız ARAS KARGO ile ALICI ÖDEMELİ olarak göndermenizi rica ederiz. Ürününüz kısa süre içerisinde size gönderilecektir. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön