24 Mart 2014

Hürriyet Gazetesi Promosyon Ürünümü Teslim Etmiyor.

Yastıklı masal anlatan ninni söyleyen kuzu için Hürriyet Gazetesinden kupon biriktirmiştim, fakat zamanında alamadım. Ardından tüm kuponlarımı belirtilen adrese gönderdim 2014 ocak ayında, ürün size gönderilecek dendi, şubat ayı oldu gelen yok. Bende aradım sordum size dönüş yapacağız diye kayıt aldılar yine arayan soran yok.

Mart ayında yine aradım bu ay dağıtılacak size dönüş yapacağız dediler ama halen ürün yok. Tekrar aradım yine size dönüş yapacağız deyip kapattılar ama ne arayan soran var, ne üründen bir haber var. Anlamadım gitti, koskoca gazetenin, madem ürünü yollamayacaksın ne bizi uğraştıyorsun ve sözde kayıt altına alınan hattan neden yardımcı olunmuyor. Hep size dönüş yapacağız deyip kapatıyorlar ama ne arayan var ne soran.

Reyhan 104 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan27 Mart 2014

    dediğim gibi bana bir dönüş olmadı, halen bekliyorum!!!! yazdığım şikayeti bile okumaya tenezzül etmiyorlar ki hazır bir cvp vermişler, belirtilen tellerden çözüm bulamadığm için buraya yazdım zaten

  • Reyhan25 Mart 2014

    şikayetimdede belirtmiş olduğum gibi belirtilen numaraları ve mail adresine defalarca aradım , ama bir sonuç alamadım , tarafıma hiçbir dönüş yapılmadı,artık ben oyuncaktan geçtim bu nasıl saçmalık anlamadım zaten !!! ben halen beklemedeyim , yine tarafıma bir dönüş yapılmamıştır!!!

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi25 Mart 2014

    Sayın Okurumuz, Şikayetinizle ilgili olarak 24.03.2014 tarihinde tarafınıza ulaşılmıştır. Göndermiş olduğunuz kuponlarınızın teslimatı depomuz tarafından detaylı olarak kontrol edilerek size yeniden bilgi verilecektir. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön