22 Mart 2013

Hürriyet Gazetesi Promosyon Ürünümü Alamadım!

21. 03. 2013 günü pofuduk tavşan kampanyası için biriktirdiğim kuponlarla Mardin bayisine gittim ancak ellerinde ürün yokmuş ben sms ile kayıt yaptırmıştım promosyon.com u aradığımda telefona çıkan bayan ad soyadımı arada boşluk bırakarak yazdığımı falan söyledi durdu ben üşenmedim 49 kupon biriktirdim. Sizden tavşan istemiyorum Mardin bayinize çeki düzen verin Hürriyet gazetesini severek okuyordum artık almıyorum.

Selçuk 121 Okunma

Cevaplar

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Okurumuz, Pofuduk Tavşan promosyon ürünümüz Türkiye genelindeki bazı Yay-Sat dağıtım noktalarımıza üretimde yaşanan gecikmeden dolayı eksik sevk edilmiştir. Mardin Yay-Sat bayimizde de ürünümüz bu yüzden kalmamıştır. Eksik olan gönderimler en kısa süre içerisinde siz okuyucularımıza teslim edilebilmesi için bayilerimize gönderilecektir. Şikayetiniz üzerine bayimiz konuyla ilgili bilgilendirilmiştir. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı yaşattığımız gecikme için özür dileriz. Anlayışınız ve Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

  • Selçuk25 Mart 2013

    daha önce de mesaj yazdım size ancak hurriyet gazetesi adına yakışmayacak duyarsızlıkla konuya yaklaştı unutulmaması gereken bir şey var ki hurriyet gazetesini hurriyet gazetesi yapan biz değerli okurlar olarak bu duyarsız tutumu kınıyorum ve bunu okuyan her okurada hurriyet gazetesini almamasını söylüyorum. ben sizden promosyon istemiyorum bayi benim ürünümü sattı mı açık konuşun bayinizi burdan duyuruyorum ''mardin yay sat bayii'' sakın kimse kupon biriktırmesin enayi yerine koyuluyoruz biz koyun değiliz.

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi23 Mart 2013

    Sayın Okurumuz, Hürriyet Gazetesine göstermiş olduğunuz ilgi ve paylaşımınız için teşekkür ederiz. Şikayetiniz üzere yaptığımız kontrollerde Pofuduk Tavşan promosyon ürününüz için kaydınız 407 nolu MARDIN Yay-Sat bayimizde görülmüş olup, konuyla ilgili bayimize ürün teslimatının yapılabilmesi için bilgi verilmiştir. Bayimiz size irtibat bilgilerinizden ulaşacaktır. Görüşleriniz bizim için önemlidir, ilgili bölümlere gerekli bilgilendirme yapılmış olup, şikayetleriniz kayıtlarımıza geçmiştir. Her türlü görüş ve önerinizi dikkate aldığımızı bilginize sunarız. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön