Hürriyet Gazetesi Promosyon Ürünümü Alamadım!

Aysun C. |

Renkli ekran elektronik sözlüğün kuponlarını topladım Yaysat bayisi elindeki ürünleri 1 hafta önce iade etmiş elimde kuponlar var ürünü almak için ne yapabilirim.

Etiketler :

Kupon Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  16:12

  Sayın Aysun C.,
  Renkli Ekranlı Elektronik Sözlük kampanyamızın ürün dağıtımı Yay-Sat bayilerimizde sona erdiği için biriktirmiş olduğunuz kuponlarınızı Yaşar veya Salih Çelik Dikkatine; Doğan Medya Grubu Tesisleri Sanayi Mah.1650.sok no:2 Esenyurt-İstanbul adresine bir zarf içerisinde, ayrıca bir not kâğıdına adınız, soyadınız, ürünü size gönderebileceğimiz açık adresiniz, telefon numaranız ve kupon biriktirdiğiniz ürün adını yazarak gönderebilirsiniz. Ancak kuponlarınızı bedelini ödemeniz koşulu ile kargo şirketi tarafından göndermenizi öneririz.
  Kuponlarınızın promosyon depomuza ulaşması ile birlikte kısa süre içerisinde ürün gönderiminiz belirttiğiniz adrese kargo ile yapılacaktır.

  Hürriyet Gazetesini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla.
  Hürriyet Okur İletişim Hattı

  Görüş,Öneri ve Sorunlarınız için Pazartesi'den Cumartesi'ye 09:00-18:00 saatleri arasında 02124780078 nolu çağrı merkezimizi arayarak yada okuriletisim@hurriyet.com.tr mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.