Hürriyet Gazetesi Promosyon Ürünüm 1 Ayda Arızalandı!

Nadire B. |

Hürriyet Gazetesinin kampanyasından almış olduğum masalcı şirine daha 1 ay geçmeden bozuldu ve bu 1 ay içinde 3 yada 4 kere çalıştırıldı. Konuyla ilgili acil olarak yardım istiyorum bu kadar kuponu boşunamı biriktiriyoruz Allah aşkına acil geri dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Kupon Promosyon Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nadire B.
  04 Eylül
  11:46

  siz sanırım benimle dalga geçiyorsunuz ürünü göndereli 3 hafta oldu ve 3 kezde müşteri hizmetlerinizi aradım ama ne gelen var nede geri dönüş yapan hürriyetin kalitesine yakıştıramadığım bir davranış sergiliyorsunuz emin olun bu işin peşini bırakmayacağım artık önemli olan bir oyuncak değil hakkımı aramaktır.En kısa zamanda geri dönüş bekliyorum.

 • Nadire B.
  19 Ağustos
  22:59

  İlginiz için teşekkür ediyorum en kısa zamanda ürünü tarafınıza göndereceğim.

 • 19 Ağustos
  11:53

  Sayın Okurumuz,
  Arızalı ürününüzü, Yaşar veya Salih Çelik Dikkatine, Doğan Medya Grubu Tesisleri Sanayi Mah.1650.Sok No:2 Esenyurt/İSTANBUL adresine bir zarf içerisinde, ayrıca bir not kâğıdına adınız, soyadınız, ürünü size gönderebileceğimiz açık adresiniz, telefon numaranızı yazarak, anlaşmalı kargo firmamız ARAS KARGO ile ALICI ÖDEMELİ olarak göndermenizi rica ederiz.

  Ürününüz kısa süre içerisinde size gönderilecektir.

  Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Hürriyet İletişim Hattı

  Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da okuriletisim@hurriyet.com.tr mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.