15 Nisan 2013

Hürriyet Gazetesi Promosyon Ürünü Alamıyorum!

Ben ilk defa biriktirdim (ışıklı fil) .Biriktirmez olaydım.Hürriyet gazetesi yetkililerine dava açmayı düşünüyorum. Kırıkkale de bayiye gittiğimizde oradaki beyefendi de ne zaman geleceğini bilmiyorum dedi. Bayinin bir telefon numarasını verdi her gün arıyorum ama yok gelmedi diyor.Bide kampanyaya kayıt yaptıranlara öncelik tanınacak deniyor. Önceliği de geçtik artık ben tam ayrı 3 kupon biriktirdim.Bütün yeğenlerime ama nerede. Artık ben değil hürriyet gazetesi uğraşacak gazetelere verdiğim paranın mislini almak için dava açacağım. Avukat çocuğu olmakta böyle duygu ve bu tek şehir değil araştırmama göre birçok şehirde durum bu.

Pelin 447 Okunma

Cevaplar

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Okurumuz, Işıklı Fil promosyon ürünümüzle ilgili olarak, ürünümüz yurt dışında üretildiği için, üretim ve sevkiyatında yaşanan gecikmelerden dolayı Yay-Sat bayilerimize tam olarak gönderilememiştir. Eksik olan ürünler, okurlarımıza teslim edilmek üzere en kısa süre içerisinde bayilerimize gönderilecektir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz KIRIKKALE Yay-Sat bayimizin irtibat bilgilerinden, bayimize ürün almaya gitmeden önce arayarak ürünün olup olmadığının teyidini almanızı rica ederiz. KIRIKKALE Yay-Sat Bayii: (318)-225 2255 Elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan gecikme için özür dileriz. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

  • Pelin 15 Nisan 2013

    Ben bayiye gidip gelmek zorunda değilim her gün. Ben yay-sat bayisine giderek 3 kuponumu kampanya başladığında verip kaydımı zaten yaptırmıştım. Açıklamanızda hiç yardımcı olmadınız. İnsanlara yalan beyan verdiğinizin umarım farkındasınızdır.

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Okurumuz, Işıklı Fil promosyon ürünümüzle ilgili olarak, ürünümüz yurt dışında üretildiği için, üretim ve sevkiyatında yaşanan gecikmelerden dolayı Yay-Sat bayilerimize tam olarak gönderilememiştir. Eksik olan ürünler, okurlarımıza teslim edilmek üzere en kısa süre içerisinde bayilerimize gönderilecektir. Elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan gecikme için özür dileriz. Işıklı Fil promosyonumuz ile ilgili sözleşme talepleri 5 - 11 Şubat 2013 tarihlerinde kupon bölümünün alt kısmında yayınlanmıştır. Kupon biriktirdiğiniz ürününüzü dağıtım tarihleri içerisinde Yay-Sat bayilerinden alabilmeniz için sözleşme tarihleri içerisinde cep telefonunuzdan sms göndererek, sıralı ilk üç kuponunuz ve gazetemizde yayınlanan ürün talep formunu doldurarak size en yakın olan Yay-Sat bayisine giderek ya da http://promosyon.hurriyet.com.tr internet adresinden üye olarak yapmanız gerekmektedir. Sözleşme işlemi gerçekleştirilmediği için ürününüzü dağıtım tarihleri içerisinde Yay-Sat bayilerinden alamamaktasınız. Türkiye genelinde ürün dağıtımlarımız sona erdikten sonra promosyon depomuza iade dönen ürünler olursa size yardımcı olunacaktır. Kampanyamızın ürün dağıtımından sonra biriktirmiş olduğunuz kuponlarınızı Yaşar veya Salih Çelik Dikkatine; Doğan Medya Grubu Tesisleri Sanayi Mah.1650.Sok. No:2 Esenyurt/İSTANBUL adresine bir zarf içerisinde, ayrıca bir not kâğıdına adınız, soyadınız, ürünü size gönderebileceğimiz açık adresiniz, telefon numaranız ve kupon biriktirdiğiniz ürün adını yazarak gönderebilirsiniz. Ancak kuponlarınızı kargo bedelini ödemeniz koşulu ile kargo şirketi tarafından dağıtımlardan sonra göndermenizi öneririz. Dağıtımların bitiş tarihi ile ilgili bilgiyi ilerleyen günlerde gazetemizin kupon bölümünün alt kısmında yayınlanan dağıtım açıklamaları kısmından, 0850 266 0 444 nolu Hürriyet İletişim Hattını arayarak yada [email protected] adresine e-mail göndererek öğrenebilirsiniz. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön