Hürriyet Gazetesi Promosyon Ürünü Alamıyorum!

Ceylan H. |

Geçtiğimiz Aralık ayında 29 kupona yerküre kampanyasından yararlanmak adına biriktirdiğim kuponlarıı, müşteri hizmetlerinin bana söylediği adrese yolladım. Bilgilerimi verdim, en yakın zamanda benle irtibata geçileceği söylenmesine rağmen tepkisiz kalındı gazete tarafından. Yerküreyi göndermediler, ben kupon biriktirdiğimle kaldım, dolayısıyla mağdur oldum. Hürriyet gazetesini bu duyarsız davranışından dolayı kınıyorum.

Etiketler :

Kupon Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  16:35

  Sayın Okurumuz,
  Hürriyet Gazetesine göstermiş olduğunuz ilgi ve beğeni için teşekkür ederiz. Şikayetiniz üzerine 19.03.2013 Salı günü saat 16:28'de tarafınıza ulaşılmıştır.

  Yerküre kampanyamız dağıtımları yoğun ilgi gördüğünden promosyon depomuzda ürünümüz tükenmiştir. Memnuniyetiniz için Yerküre Kampanyamız için biriktirmiş olduğunuz kuponlarınıza karşılık Falih Rıfkı Atay Kitap Seti ürünümüz en kısa süre içerisinde adresinize ARAS KARGO ile gönderilecektir.

  Anlayışınız ve Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Hürriyet İletişim Hattı

  Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da okuriletisim@hurriyet.com.tr mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.