02 Kasım 2016

Hürriyet Gazetesi Promosyon Dvd'ler Kendi Kendine Bozuldu.

Birkaç yıl önce kupon biriktirip Hürriyet Gazetesi'nin verdiği "En seçkin komedi filmleri 10 dvd" aldım. DVD'lerin görüntü kalitesi bırakın DVD'yi ancak vhs kaset ayarında. Asıl sorun bu DVD'ler orijinal ambalajlarında, kutularında masamın çekmecesinde dururken bozuldular. DVD'lerin baskı kısımları kendi kendilerine silindi ve kısacası çöp oldu. Dağıttığınız DVD'lerin birkaç yıl raf ömrü olduğunu keşke belirtse idiniz. Kalitesiz ürünler dağıtıp insanları mağdur ediyorsunuz. Okurlarınıza saygınız olsun.

Fatih 1.103 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 16 Kasım 2016

    Görünen o ki Hürriyet Gazetesi promosyon ürünlerinin arkasında durmaktan aciz. Dandik, kalitesiz ürünleri okurlarınıza layık gördüğünüz için utanmalısınız.

  • Fatih 04 Kasım 2016

    Hürriyet okur iletişimi arayıp bozulan DVD ler için özür diledi. Para verip gazete alıp kupon biriktiriyoruz ve verdiğiniz ürün kendiliğinden, ambalajı ve kurusu içinde bozuluyor. Sizde özür dileriz deyip olayı kapatıyorsunuz. Okurlarınıza saygınız bu kadar demek. Beni mağdur ettiniz ve bunu telafi etmenizi bekliyorum.

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Okurumuz, İlettiğiniz her türlü görüş ve önerilerinizin bizler için çok değerli olmasının bilinciyle bu fırsatı bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz. Talebinizle ilgili olarak 02.11.2016 tarihinde tarafınıza ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Hürriyet Gazetesi’ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla Soru, görüş ve önerileriniz için her gün 09.00-18.30 saatleri arasında hizmet veren 0850 224 02 22 numaralı Hürriyet Okur İletişim Hattı’mızı arayarak ya da ( [email protected] ) adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön