12 Nisan 2013

Hürriyet Gazetesi Promosyon Dağıtım Personeli!

İzmir Güzelyalı 303 kot ile ürün aldığım bayide görevli bayan eleman dan çok şikayetçiyim. Gazete okumanın yanında kupon biriktirip ürün almak işkence gibi. Görevli bayanın çirkin davranışlarında bıkmış bir okuyucunuz olarak lütfen bu bürodaki elemandan bizi kurtarın. Biz bu kadar kaba tavır ve davranışları hak etmiyoruz. Herkes görevini düzgün yapmalı kimsenin sinirini bozmaya hakkı olmadığını düşünmekteyim.

Nesrin 193 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin 02 Ağustos 2013

    Lütfen promosyon dağıtım elemanlarınızı denetleyin bizleri üzmeye hakkınız yok.Hürriyet almaktan okumaktan nefret ettirdiniz.

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Okurumuz, Görüşleriniz bizim için önemlidir, ilgili bölümlere gerekli bilgilendirme yapılmış olup, şikayetleriniz kayıtlarımıza geçmiştir. Her türlü görüş ve önerinizi dikkate aldığımızı bilginize sunarız. Hürriyet Gazetesi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hürriyet İletişim Hattı Görüş, öneri ve sorunlarınızı her gün 09:00 - 22:00 saatleri arasında 0850 266 0 444 no’lu Hürriyet İletişim Hattı’mızı arayarak ya da [email protected] mail adresimize yazarak bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön