20 Eylül 2014

Hürriyet Gazetesi Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Perşembe akşamı Trabzonspor Avrupada galip geliyor. Cuma günü hadi yetiştiremediniz. Cumartesi heyecanla gazete alıyorum. Güzel bir maçın analizini okurum diye. Ama ne göreyim 2 satır yazı. Tam bir hayal kırıklığı bunun için mi alıyorum gazeteyi. Hiç mi yazarımız yok gazetecinin yok maçı analiz edecek. Yazık verdiğimiz paraya böyle giderse almayacağım artık Hürriyet.

Mustafa 1.525 Okunma

Cevaplar

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi29 Eylül 2014

    Değerli Okurumuz, İlettiğiniz her türlü görüş ve önerilerinizin bizler için çok değerli olmasının bilinciyle bu fırsatı bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz. Talebiniz kayıt altına alınarak ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Hürriyet Gazetesi’ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla Soru, görüş ve önerileriniz için her gün 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren 0850 266 04 44 numaralı Hürriyet Okur İletişim Hattı’mızı arayarak ya da ( [email protected] ) adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  • Mustafa 28 Eylül 2014

    Ayni tas ayni hamam trabzonspora 2 satir yazı koyuyorlar.Sözcü gazetesi bile sadece Trabzonspor için 1 sayfaya yakin ayırıyor.

  • Hürriyet Gazetesi Temsilcisi20 Eylül 2014

    Değerli Okurumuz, İlettiğiniz her türlü görüş ve önerilerinizin bizler için çok değerli olmasının bilinciyle bu fırsatı bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz. Talebinizle ilgili olarak 20.09.2014 tarihinde tarafınıza ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Hürriyet Gazetesi’ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla Soru, görüş ve önerileriniz için her gün 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren 0850 266 04 44 numaralı Hürriyet Okur İletişim Hattı’mızı arayarak ya da ( [email protected] ) adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön