Hürriyet Gazetesi Cengiz Semercioğlu'nun 17.05.2016 Tarihli Yazısı...

Elmas K. |

Cengiz Semercioğlu'nun 17.05.2016 tarihinde yazdığı bir yazıda hayranlara cevap olan yazıda kanserle ilgili bir espri yapılıp üzerine birde gazetede yazması ne kadar doğrudur sizce. İnsanlar özellikle kanser gibi bir hastalıktan ötürü yakınlarını kaybederken veya yaşam mücadelesi verirken ne kadar doğru. Bir de yazıyla ilgili olan kişinin Kanserle mücadelede derneklerde etkin bir rol oynarken böyle bir duruma düşürülmesi haksızlık değil mi Özellikle bu yazı reklam amaçlı ise. İnsanların duygularıyla oynamak bu gazeteciliğe yakışır mı Sonucunda ölüm olan bir konuyla ilgili şaka yapılmaz Umarım Hürriyet Gazetesi bu konuda duyarlı davranır.

Etiketler :

Gazete İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elmas K.
  19 Mayıs
  20:11

  Size yaptığım şikayet ile ilgili bir dönüş yapmadan şikayet ile kişilerle ilgili Twitter da soru cevap bu mudur sorun çözme kuralınız

 • 18 Mayıs
  12:05

  Değerli Okurumuz,

  İlettiğiniz her türlü görüş ve önerilerinizin bizler için çok değerli olmasının bilinciyle bu fırsatı bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isteriz.

  Talebiniz kayıt altına alınarak ilgili birimlere yönlendirilmiştir.

  Hürriyet Gazetesi’ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Soru, görüş ve önerileriniz için her gün 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet veren 0 850 224 0 222 numaralı Hürriyet Okur İletişim Hattı’mızı arayarak ya da ( okuriletisim@hurriyet.com.tr ) adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.