12 Şubat 2014 #2290704

Hür Sigorta Hasarımı Ödemiyor

17 UK **plakalı aracımın cami hasar aldığı için aracımın camını yetkili serviste değiştirdim. Hür Sigorta şirketi önce yetkili serviste cam değişimi yaptırdığımda, bedelin %20' sini benim ödemem gerektiğini söyledi, bende kabul ettim. Suan ise bana 960 tl tutan cam için 334 tl gibi bir ödeme yapacağını ve bunu yapmak içinde hala bana o evrak eksik bu evrak eksik gibi sürekli bahaneler üretiyorlar. Arıyorum yetkili kişinin şuan olmadığını söylüyorlar ve aradığım telefon bugün 4 defa kesildi. Tekrar tekrar aradım.

Ali 352 Okunma

Cevaplar

 • Ali16 Şubat 2014

  Kesinlikle tekrar tercih etmeyeceğim

 • Hür Sigorta Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sayın İlgili , Kasko poliçe klozlarına göre işlem yapılmaktadır.Sadece cam hasarı gerçekleştiğinde anlaşmalı cam servisinde işlem yapılması gerektiği poliçede belirtilmiştir.Şirketimiz tarafından bu şekilde bir yönlendirme yapılması mümkün değildir.

 • Ali13 Şubat 2014

  SOnuç olarak sizin beni yönlendirdiğiniz bir firma tarafından yanlış yönlendirildim. ve maddi açıdan zarar ettim.

 • Hür Sigorta Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sayın İlgili Söz konusu hasarınız ile ilgili poliçe şartlarına göre işlem yapılmaktadır. ( Cam hasarlarında anlaşmalı olduğumuz cam servislerinde aracın camının değiştirilmesi yada tamir ettirilmesi gerekmektedir.Anlaşmalı cam servislerimizden başka yerlerde cam değiştirilmesi yada tamir ettirilmesi durumunda sigorta ettirene anlaşmalı cam servislerindeki fiyatlar üzerinden ödeme yapılır.Şirketin sorumluluğu anlaşmalı cam servislerinin fiyatları ile sınırlıdır.) Klozuna göre işlem yapılmaktadır.Tarafımıza göndermiş olduğunuz fatura rakamından farklı bir ödeme yapılacağı için ibraname gönderilmiştir.İbranamenin tarafımıza ulaştırılmasının akabinde dosya işleme alınıp sonuçlandırılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön