27 Mart 2013

Hür Sigorta Ve Anlaşmalı Kurum!

Tramerin %100 kusursuz cevabı ile aracımın experliğini yapan Hür Sigorta anlaşmalı Isparta erçelik oto servisine götürdüm aracımın yapılması için. 21 mart 2013 saat 12. 30 da perşembe günü teslim ettim usta ve sigorta yetkilisi ile aracımı cumartesi günü olmadı en geç pazartesi günü alacağımı söylediler. pazartesi günü aradım yarın gel dediler.

Bugün gittiğimde araca 1 gram müdahale edilmemiş bahaneleri de usta yokmuş. gittiğimde de bunu bana diyen aracımı yapacak usta idi ve ortalıkta hiç kimse yoktu en kötüsü arabama bu süre binmişler km si değişmiş ve içinde limon poşeti vardı.

Mehmet 178 Okunma

Cevaplar

  • Hür Sigorta Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili yazınızda bahsi geçen 45 EK 588 plakalı araç ile 07 ZH 826 plakalı aracın 11.03.2013 tarihinde meydana gelen kazası ile ilgili tarafımıza 12.03.2013 tarihinde hasar ihbarında bulunulmuş ve 15 13 1798 numaralı hasar dosyası açılmıştır. Gerekli evrak incelemesinin yapılmasının akabinde, hasar incelesi yapılarak aracın bulunduğu anlaşmalı servisimiz olan Erçelik Oto ile mutabakat yoluna gidilmiştir. Servis ile yapılan görüşme neticesinde, hasar bedeli belirlenerek mutabakat sağlanmış ve onarım onayı verilmiştir. Ancak servis ustasının rahatsız olması sebebi ile araç onarımına geç başlanabileceği tarafınıza iletilmiş, bilginiz dahilinde araç serviste bir müddet bekletilmiştir. Bahse konu durum ile ilgili Denetim Uzmanlarımız Erçelik Oto ile görüşmüş ve aracın onarımına başlanmış olduğu, 29.03.2013 tarihinde de teslim edileceği bilgisi alınmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, HÜR SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.hursigorta.com.tr internet sitemize, [email protected]com.tr e-mail adresimize veya 212 232 2 232 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön