09 Eylül 2013

Hür Sigorta Ödeme Yapmıyor!

05 Ağustos 2013 tarihinde kaza yaptım. Kaza tutanağı ile beraber karşı tarafın anlaşmalı servisi olan İmren Meltem Oto 'ya aracımı yaptırmak için gittim. Servis kusur kaydının oluşturulması için ve kusurun kimde olduğunun belli olması için , verdiği süre zarfında aracımı bekletti, sonuç benden yana olduğu öğrenilince aracımı yaptı.

Sonrasında almaya gittiğimde karşı tarafın sigorta şirketi olan Hür Sigorta tarafından kendisine herhangi bir ödeme talimatı gelmediği için, aracımı 15 Ağustos tarihinde bitmesine rağmen, tarafıma teslim etmedi ve aracıma el koydu. 1800 TL' yi vermem karşılığında verebileceğini söyledi. Sigorta yaptırana kadar çalışan bir sigorta olur mu ?

Mehmet 282 Okunma

Cevaplar

  • Hür Sigorta Temsilcisi02 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İlgili yazınızda bahsi geçen Nuran İbiş 33 BKK 45 plakalı araç ile Yıldız Gülmez ’ e ait 42 BTA 07 plakalı aracın 27/09/2013 tarihinde mağdur olan Yıldız Gülmez isimli kişinin tarafımıza vermiş oldugu iban bilgisine ödeme gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla, HÜR SİGORTA A.Ş. Müşteri Hizmetleri Departmanı Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.hursigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 212 232 2 232 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön