31 Mayıs 2017 #8487311

Huggies Kurşun Geçirmez Bez Üretmiş, Tahta Var İçinde Sanki, Vurunca "Tak Tak" Ses Geliyor!

Daha önce de 3 numara kızım için bezin küçüklüğü ile ilgili bir şikayetim olmuştu. Aynı şikayeti yazanlar olmuş demek ki bazı sorunlarınız kronikleşmiş. Şimdi (hamile iken yaptığımız 3-4-5 numara Huggies stoklarından) 4 numara olan paketleri kullanmaya başladım ve sonuç yine hüsran! Elimde 3304006305-44 seri numaralı beziniz var ve resmen içinde "tahta" unutmuşsunuz, beze vuruyoruz "tak tak" diye ses geliyor! Bu ürünü fotoğraflamak yetmez size göndermeliyim rica ederim bir bakın!


Bezin yarısı tahta gibi sert! Bebek bezi üretiyorsunuz kurşun geçirmez yelek değil! İlk kızımı (şu an 3 yaşında) Huggies ile büyüttüm diye ikinci kızıma hamileyken koli koli stok yaptım ve şimdi paketleri korkarak açıyorum. Daha önce stok sayımı belirtmek için Hepsiburada faturamı göndermiştim ama iki paket bez ile telafi ettiniz. Artık daha ciddi ilgilenmelisiniz. Bezlerinizi kullanamıyorum.

Didem 1.505 Okunma

Cevaplar

  • Huggies Temsilcisi19 Haziran 2017

    Merhaba, Geri bildiriminiz, kalite kontrol departmanımıza iletildi. Kırmızı paketlerdeki yeni Huggies ürünümüz bu hafta tarafınıza iletilecektir. Bebeğinize ve size sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Kimberly-Clark Müşteri Hizmetleri

  • Didem17 Haziran 2017

    Hamileyken Hepsiburada.com dan aldığım her beden koli koli Huggies stoğu yüzünden sinir hastası olacağım. Paramız resmen çöpe gitti. Her açtığım pakette sorunlu bezler var. Koli den en az 10-12 adet tahta gibi bez çıkıyor. Bu kaçıncı şikayetim hatırlamıyorum! Bir daha Huggies asla almam! Çevremde de anlatıyorum gösteriyorum bezinizi. Bunlar nasıl kalite kontrolünden geçiyor? Hadir biri geçti her koli den her paketten çıkıyor yeter artık! 5 numara ları açmaya başlayınca neler göreceğiz çok merak ediyorum. Üstelik telafi amaçlı 15 gün içerisinde göndereceğinizi söylediğiniz ürünler hala gelmedi. Size detaylı faturamı göndermiştim orada hangi beden den kaç koli aldığımızı gördünüz. Şikayetimiz ortada. Bekliyoruz. Aslında iade etmek çok isterim yardımcı olursanız sevinirim çünkü Huggies markasından fazlasıyla soğudum. Bu arada yeni paketin seri numarası fotoğrafta var.

  • Huggies Temsilcisi01 Haziran 2017

    Değerli Tüketicimiz, Ürünümüz ile ilgili geri dönüşünüz ve ayırdığınız vakit için teşekkür ederiz. Ürünümüzü kullandığınız süre zarfında karşılaşmış olduğunuz problemden dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Yetkin bir üretici firma olarak; üretmiş olduğumuz tüm ürünlerin en yüksek kaliteye sahip olmasına özen gösteriyoruz. Üretim tesisimizde yer alan tüm görevli makinalar ve hammaddeler için oldukça belirgin çizgilere sahip kalite kontrol prosedürleri yer almaktadır. Tüm hammaddelerimiz kullanılmadan önce detaylı olarak kontrol edilmekte ve bunun yanı sıra tam zamanlı üretim öncesinde, şahit numuneler üretilerek bu prosedürlere uygunlukları onaylanmaktadır. Bütün yapılan kontroller sonrasında bile, elinize Kimberly-Clark kalitesini yansıtmayan bir ürün ulaşmış olduğundan dolayı duyduğumuz üzgünlüğü belirtmek isteriz. Almış olduğunuz ürünün içinde yer alan sertliği sıradışı bir durum olduğu konusunda sizi temin ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz durumu kalite kontrol ekibimiz ile en kısa sürede paylaşıyor olacağız. Konunun nedenlerini anlayabilmek amacıyla sizden adınızı, soyadınızı, ürünün fotoğrafını ( paketin üzerinde yazan LOT seri numarasi görünecek şekilde) bebeğinizin yaşını, kilosunu, şu an kullandığınız bez boyunu, ürünü satın aldığınız marketin adını, sizin adres ve telefon bilgilerinizi, [email protected] adresine göndermenizi rica ederiz. Fotoğraf bize ulastıktan sonra, seri numarasından şahit ürün numunesi incelenip, ürünümüzde yaşamış olduğunuz bu durumu telafi etmek amacı ile tarafınıza 15 gun içerisinde yeni ürünümüzden gönderilecektir. Tüketicimiz olarak bizlere yapmış olduğunuz geri bildirim ile bizi konu hakkında aydınlattığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kimberly-Clark Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön