14 Mayıs 2013

Huggies Çocuk Bezinin İçinden Kurt Çıktı!

Yaklaşık dört aylık bir bebeğimiz var ve doğumundan itibaren bebeğimiz için huggies bebek bezi ve huggies ıslak mendil kullanmaktayız. En son aldığımız "gold 3 numara midi" pakette yer alan bir bebek bezine yapışık vaziyette, halen kozasında bulunan kurtçuk farkettik. Ancak, herzaman rastlayabileceğimiz bir durum olmasa da, çok önemsemeyip bebek bezini imha ettik.

Seride olan diğer bir bebek bezinde de aynı duruma rastladık ve yine bebek bezini imha ettik. Ancak, seride kalan son birkaç parça bezden ikisinde tekrar aynı durumla karşılaşınca bu iki bezi imha etmeyip sakladık. Anlaşılacağı üzere bir paketten 4 adet halen kozasında bulunan kurtçuk çıktı. Bu ilginç ve bir okadar da üzücü durumu bilgilerinize sunmak istedik.

Mehmet 765 Okunma

Cevaplar

  • Huggies Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Degerli tuketicimize, konu ile ilgili donus yapilmistir. 139 yıllık geçmişi ile sektörün önde gelen markalarıyla hergün 1.3 milyar kişiyle buluşan bir kurum olarak, Huggies bebek bezi ile ilgili yaşamış olduğunuz üzücü olaydan dolayı bizimle irtibata geçtiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bebeğiniz ve siz, bizler için çok değerlisiniz. Anne-baba olarak bebeğinizin sizin için en değerli varlık olduğunun da şüphesiz farkındayız ve konuya verdiğimiz önemi bir kez daha belirtmek istiyoruz. Sorumluluk sahibi ve duyarlı bir üretici olarak, gözetimimiz altındaki ürünlerimize maksimum derecede özen göstermekteyiz. Bebek bezlerimizin en iyi kalitede ve yabancı cisimlerden (böcek vb) arınmış olarak üretimi için tesislerimizde çok sayıda ekipman bulunmaktadır. Ayrıca tüm ürünlerimiz ISO 9001:2008 kalite yönetim standartları konusunda, her yıl düzenli olarak SGS firması tarafından denetlenmektedir. Bunun yanı sıra, düzenli olarak proses esnasında görsel kontrollerimiz de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sıkıntının bilincindeyiz ve konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bilmenizi isteriz ki, Ambar zararlılarının erginleri, yumurtalarını tarlalarda veya ambarlarda fasulye, pirinç, nohut, fındık, ceviz vb. ürünlerin tanelerinin içerilerine bırakır. Sonrasında uygun nem ve sıcaklık koşullarında çatlayan yumurtalardan çıkan larvalar ortama yayılır. Kimberly-Clark depo ve üretim alanlarında bu gibi gıda maddeleri olmadığından dolayı ürün içerisinde larva oluşumu söz konusu değildir. Bu canlının bizim üretim süreçlerimiz sırasında pede girme durumu ve bunca zaman canlı kalması imkansızdır. Aktivitenin, ürüne fabrikadan çıktıktan sonra depolandığı veya satışa sunulduğu alanlara yakın bölgelerdeki bakliyat vb. gıda maddelerinden bulaşma riski ve ihtimali yüksektir. Depolama koşullarına ve temizliğe dikkat edilmesi haşere kontrolü mücadelesi açısından önem taşımaktadır. Bu sıkıntının bir daha yaşanmaması için durumun nasıl meydana geldiğini detaylı bir şekilde inceliyor ve gerekli önlemleri almak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Saygılarımızla, Kimberly-Clark Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön