26 Temmuz
#12333710

Hubsan Elektronik Sattığı Ürün Çalışmıyor Ve Sahip Çıkmıyor

Hepsiburada üzerinden bu firmadan aden 58 drone satın aldım. Ürün geldiğinde çalışmıyordu. Power tuşu tepki vermiyordu. Sitelerinden kendilerine ürünün çalışmadığını çalıştırmak için başka bir şey yapmama gerek olup olmadığını sordum. Geri dönüş yapmadılar. Ben de iade talebi açarak kendilerine geri gönderdim. Ürünü kabul etmeyerek bana geri gönderdiler. Bu sefer hem Hepsiburada hem kendileriyle görüştüm.


Ürünü geri gönderdiklerinde de bir daha kargolayacağım için hiç kargo paketini açmamıştım. Bana söyledikleri şey ürünün kanatlarına darbeler olduğu ve ürünün uçurulduğuydu. Bu söylemleri üzerine paketi açtığımda bana farklı bir ürün gönderdiklerini ya da kanatlarını değiştirdiklerini gördüm. Hepsiburada ve Hubsan iş birliği ile 489 TL yanıltıldım resmen. Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğim. Bir de bunlar yüzünden iş yerinden izin alıp bu tip işlerle uğraşacağız.

Ozan Ozan 906 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hubsan Elektronik Temsilcisi02 Ağustos

    Sayın Değerli Müşterimiz Öncelikle, Vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.drone.net.tr/ kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 5 947 Hubsan Teknoloji ve Ticaret A.Ş. hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları