19 Ağustos
#12443821

Hubsan Elektronik  Fiyat Politikasıyla Müşteriyle Alay Ediyor!

Hepsiburada.com aracılığıyla Hubsan firmasından 11.07.2019 tarihinde 2700 liraya drone satın aldım. Kendi sitelerinde de 2600 TL'ye satılıyordu. Drone yeni satışa başlamıştı ve indirimli satış yapılıyordu.


Fiyatı dji markasına göre daha makul geldiğinden ve giriş fiyatını fırsat olarak düşündüğümden sipariş verdim fakat ürün şu an 2300 TL'ye satışa sunuldu. Farklı sitelerde 2300 ile 3200 lira arasında Hubsan aynı ürünün satışını yapmaktadır. Ürünün satışa sunulduğu aracı sitelerin komisyon oranları farkının, fiyat farkına bu kadar yansıması mümkün değildir.


Kısacası Hubsan firması tutturduğu fiyata ürün satmaktadır. Benim gibi en başta sipariş veren, kendilerine ilk para kazandıran müşterilerini zarara uğratmış ve mağdur etmiştir. Firma olarak müşteri memnuniyetine önem veriyorlar ise aradaki farkın iadesini ya da aksesuar hediye etmelerinin doğru olacağını düşünüyorum. Bu durum telafi edilmez ise firmaya güvenim sarsılacak ve bir daha ki alışverişimde tercihlerim arasında olmayacaktır.

Hamit Hamit 1.176 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hamit16 Eylül

    Bu mesajı öylesine yazıyorsunuz sanırım. Kısa sürede dönüş yapacağız deyip hala dönüş yapmadınız.

  • Hubsan Elektronik Temsilcisi05 Eylül

    Sayın Değerli Müşterimiz Öncelikle, Vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.drone.net.tr/ kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 5 947 Hubsan Teknoloji ve Ticaret A.Ş. hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Hamit24 Ağustos

    Firma dönüş yapmadı hala. Memnuniyet sağlanmaz ise bir sonraki alışverişim buradan olmayacak. Etik olmayan şekilde satış yaparak zarar uğrattınız. Dolar yükseliyor siz indirim yapabiliyorunuz. Madem böyle idi doların düşük olduğu zaman neden çok yüksek fiyattan sattınız? Ben kur düşükken sipariş verdim ve indirimli aldığımı düşündüm. Siz insanları saf yerine koyuyorsunuz. Kendi sitenizde 2600 e satarken şu an 2200 e satıyorsunuz.

Ziyaretçi Yorumları