13 Eylül
#12588964

Hubsan Elektronik Fatura Göndermedi

Mağazadan bu ürünü 519 TL'ye aldım. Fakat ürün ile birlikte fatura gönderilmedi. Firma illegal iş yapıyor sanırım. 20 - 30 TL'lik bir şey olsa uğraşmam. Fakat gönderilen üründe bir sıkıntı çıktığında garantisi olmayacak. Hepsiburada üzerinden 2 kez fatura gönderilmediğini ilettim. Fakat firma hiçbir şekilde tarafıma ulaşmadı.

Engin Engin 500 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Engin07 Ekim

    Geç kaldınız. Gönderilen ürünlerin faturalandırmasını kontrol etmiyorsunuz. Herhangi bir sıkıntı Olduğunda aramaya bılr usanıyorsunuz. Buraya yazınca mı arayacağız diyorsunuz

  • Hubsan Elektronik Temsilcisi07 Ekim

    Sayın Değerli Müşterimiz Öncelikle, Vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.drone.net.tr/ kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 5 947 Hubsan Teknoloji ve Ticaret A.Ş. hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları