31 Ağustos
#12512059

Hubsan Elektronik Aden E58 Drone İade Sorunu!

Hepsiburada'dan satın aldığım dröneu hem arızalı gönderip, hem de ürünün vaatlerini gerçekleştirmemesine rağmen iade etmeyi talep ettikten sonra, bana ürünün hasarlı olduğundan dolayı iadesinin yapılmayacağını söylediler. Pervanenin bozuk olduğunu söylediler ki pervanenin perakende fiyatı 20tl. Bununla birlikte iade sırasında kumanda içinde unuttuğum tekrardan doldurabilir pilleri almayı unutmamışlar, tebrik ederim.

Devrim Devrim 985 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Devrim02 Kasım

  Ürün aynı sebeple tekrardan elime gönderildi, bu süreç boyunca tam 3 ay boyunca hem sahip olmadığım ve hasarlı bir ürün için taksitle ödeme yaptım hem de urunun iadesi bana geldiği kusurlu sekli mazeret gösterilerek yapılmadı. 

 • Devrim13 Eylül

  2 aydır ne para iademi alabildim ne de drone geri geldi, kusurlu yolladıkları urunu yine kusurlu olduğu gerekçesiyle iade almadıkları gibi 2 aydır cihazı da yollamadılar ve elimde olmayan bir cihaz için para ödemiş oldum. Drone özellikleri de vaat edildiği gibi değildi, büyük yanıltıcılık.

 • Devrim10 Eylül

  Ne para iadesi gerçekleşti ne de ürün elime tekrardan dondu, bunun üzerine 25 ağustosta bir kez daha telefonla arayıp bir aydan fazla bir surede hala sorunun çözülmediğini belirttiğimde tekrardan işlem acildi. Bu işlem sonucunda zaten hasarlı olduğunu söylediğim ve çeşitli kusurlarından dolayı (kamera motoru arızalı, stabilizor ve görüntü kalitesi kötü vb.) iade etmek istediğim drone un hasarlı olduğu söylenerek iadenin gerçekleşmeyeceği söylendi. Hem profesyonellikten çok uzak bir tavır hem de dalga geçer gibi iade etmek istediğim ürün için beni tam 2 aydır oyalamaktalar. Yazıklar olsun, drone u geri yolladıkları gibi paramparça edip çöpe atacağım. Kumandanın içinde unuttuğum tekrardan doldurabilir piller i ise bu sefer yollayacaklar mi merak ediyorum, herhalde onları da cebe indirirler bu is planı dahilinde.

 • Hubsan Elektronik Temsilcisi05 Eylül

  Sayın Değerli Müşterimiz Öncelikle, Vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.drone.net.tr/ kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 5 947 Hubsan Teknoloji ve Ticaret A.Ş. hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları