17 Ekim 2016

Huawei'nin Güncelleme Politikası...

86***54 imei numaralı Huawei MT7-L09 model Telefonum hala daha Android Kit-Kat 4.4.2 sürümüyle çalışmakta. Huawei'nin diğer ülke pazarlarında gerekli güncellemeleri yayınlayıp Türkiye ile ilgili herhangi bir güncelleme yayınlamaması bu ülke kullanıcılarını ikinci ya da üçüncü plana attığı anlamına mı geliyor? Ayrıca görsel ve yazılı basında sürekli yeni modellerinin tanıtımını yapması fakat pek eski sayılmayan telefonlarına sahip çıkmaması hangi dilde açıklanabilir? Telefonu güncel işletim sistemleriyle kullanabilmek için illa root ve benzeri işlemlerle riske atıp şansımızı denememiz mi gerekli? Umarım bu mesajıma "Sayın Müşterimiz" ile başlayıp "Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz" ile biten ve herhangi aydınlatıcı bilgi (güncelleme tarihi, gecikme nedeni, güncelleme politikalarınız) içermeyen yazılarla dolu bir şekilde geri dönmezsiniz.

Bilal 2.147 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 17 Ekim 2016

    Huawei Facebook sayfasını beğenip takip ederek öğrenmek istemiyorum sayın yetkili. Yaklaşık 1 senedir belirttiğiniz sayfaya yorum yapıp bilgi talep ediyorum ama kalıplaşmış cevaplardan başka bir şey verdiğiniz yok. Bu telefon Üvey Evlat mı? Lütfen bana ve bu modeli kullanan insanlara Güncelleme Politikanızı açıklayınız.

  • Huawei Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Müsterimiz, Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Huawei marka ürünlerin ve yazılım güncellemelerinin çıkış tarihleri ve önemli güncel bilgileri Huawei Facebook sayfasını beğenip takip ederek öğrenebilirsiniz. Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/HuaweimobileTR/ Telefonunuza; Huawei tarafından Türkiye için yayınlanmamış bir güncelleme yüklemeniz halinde, telefonunuzda bir takim performans sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız bu işlem sonrasında olası problemlerin onarımı "kullanıcı hatası" olarak nitelendirilip bu doğrultuda işlem görebilir. ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla, Huawei Çözüm Merkezi Huawei Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön