06 Şubat 2016

Huawei'nin Güç Tuşu, Wi-Fi ve Batarya Sorunları!

Daha önce yazdığım şikayeti hiç ti'ye almadınız. Bunu yaparak müşteri kazanabileceğiniz düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yeni güncelleme geldikten sonra Wi-Fi ekran kapalıyken kapanıyor. Wi-Fi ayarlarından her zaman açık yapıyorum ama nafile. Bunu bir sıkıntı olarak görmüyorsanız yine yanılıyorsunuz.

İnternetten aldığım mesajları sadece telefonu açtıktan sonra görebiliyorum. Şarjı söylememe bile gerek yok. Ekran kapalıyken şarj mı gider. Gece telefonu bırakıyorum sabah bir bakıyorum ki şarj yüzde kırk gitmiş. Bir bakıyorum ki telefon kapanmış. Telefon beklerken şarj biter mi? Nasıl bir olay bu? Siz iyi biliyorsunuz.

Gelelim güç tuşuna ve en rahatsız olduğum konuya. Telefonu cebimden çıkartıyorum ve güç tuşuna basıyorum ama telefon beş saniye sonra civarı açılıyor. Bu canımı sıkıyor. Bu anlattıklarım Wi-Fi ve güç tuşu problemi yeni güncellemeden sonra gelen bir sıkıntı. Bunlara bir çözüm bulun.

Abdulkerim 2.599 Okunma

Cevaplar

  • Huawei Temsilcisi08 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Güncelleme sonrası cihazınız daha verimli çalışması için Factory Reset yapmanızı öneriyoruz. Müşteri Hizmetleri kanalımız aracılığıyla bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Sizler için sağlayabileceğimiz her türlü destek ve iyileştirme çalışmaları için yeni öneri ve ihtiyaçlarınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Telefonunuzun yedeğini aldıktan sonra fabrika ayarlarına geri dönerek denemenizi öneririz. Telefonunuzu kapatınız ve en az %50 şarjı olduğundan emin olunuz. Kapalı konumda iken Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Recovery ekranı gelene kadar basmaya devam edin. Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız. Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız. Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız. ''Müşteriye ayrılan zaman en değerli üründür'' anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti vermek için iletişimimizin devamlı olmasını dileriz. Saygılarımızla Huawei Çözüm Merkezi Huawei Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön